strona główna mapa serwisu

 

 

Scootracer

AKCESORIA

 

W naszej ofercie znajduje się szereg produktów niezbędnych każdemu użytkownikowi skuterów. 

 

Zapraszamy do naszego salonu gdzie można z bliska zapoznać się kolekcjami producentów takich jak Tucano Urbano, Lem, Vespa, i innych.

Oferujemy kaski na skuter typu JET, kurtki, rękawiczki, chusty, zabezpieczenia oraz szereg innych przydatnych akcesoriów do skuterów.

 

Jeśli poruszasz się jednośladem i lubisz nie tylko bezpieczną, ale także praktyczną odzież z odrobiną włoskiego stylu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

 

UWAGA! NAJWIĘKSZY WYBÓR MOTOKOCY W POLSCE!

 

 

Motokoce

 


Firma Altermoto wraz z salonem ScootRacer urządzają specjalny kącik, w którym znajdą się produkty włoskiej marki Tucano Urbano, wiodącego producenta motokocy oraz wysokiej jakości odzieży, kasków i akcesoriów dla skuterzystów i motocyklistów.


Pośród legendarnych, włoskich Vesp będzie można obejrzeć, przymierzyć oraz zakupić znane w całych Włoszech produkty Tucano Urbano, a wśród nich także odzież damską i męską, która na pierwszy rzut oka wygląda jak ciuchy codziennego użytku, będąc w rzeczywistości pełnowartościową odzieżą przeznaczoną do użytku na jednośladzie.


Produkty Tucano Urbano wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających odporność na warunki atmosferyczne, odpowiednią ochronę, a przy tym wygodę użytkowania i praktyczność także po zejściu z pojazdu. Idea przyświecająca otwarciu salonu sprzedaży produktów Tucano Urbano to maksymalne przedłużenie sezonu dla jednośladów.


Flagowym produktem marki są znane już na polskim rynku motokoce, które pozwalają korzystać z jednośladów nawet przez 10 miesięcy w roku.
Dopełnieniem wyposażenia na niepogodę i zimne dni są motomufki, które obejmują manetki, dźwignie sprzęgła i hamulca oraz przełączniki, chroniąc dłonie przed zimnem często skuteczniej niż najcieplejsze rękawice.

Odwiedzając salon Scootracer, każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie sposób na jazdę w zimne, nawet w deszczowe dni. W ofercie znajdują się także apaszki, ochraniacze twarzy i szyi oraz wysokiej jakości odzież termiczna.

 

 

 
Scootracer

Scootracer