strona główna mapa serwisu

 

PIAGGIO

   
   
 

 Medley to zupełnie nowy model w ofercie Piaggio, napędzany nowym silnikiem iGet o pojemności 125cc. Bogato wyposażony i zaawansowany technologicznie, łączy w sobie atuty lekkiego skutera na dużych kołach z komfortem jazdy pojazdów klasy maxi.

Piaggio Medley wyposażony jest standarowo w, znany z samochodów, system Start & Stop, który zapewnia wyższy komfort jazdy (cisza podczas postoju na światłach) oraz niższe spalanie.

Medley dostępny jest w dwóch wersjach: Medley i Medley S. Model z oznaczeniem S jest sportową odmianą Medleya, która charakteryzuje się inną gamą kolorystyczną oraz detalami takimi jak przeszycia siedziska w kolorze lakieru czy ciemny kolor aluminiowych felg.

Gama kolorystyczna wersji Medley:
  

 

 

Gama kolorystyczna wersji Medley S:

  

  


Przód Piaggio Medley wyróżnia się widelcem o średnicy rur teleskopów 33 mm. Z tyłu pracują podwójne amortyzatory z 5-stopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyn. Dzięki takiemu zawieszeniu oraz dużym obręczom (16” z przodu i 14” z tyłu) wykonanym ze stopu aluminium, z sześcioma eleganckimi szprychami i oponami 100/80 z przodu oraz 110/80 z tyłu, Piaggio Medley gwarantuje komfort jazdy, dobre trzymanie się drogi oraz stabilność typową dla skuterów klasy wyższej.
Jednocześnie waga pojazdu gotowego do jazdy wynosi jedynie 138 kg, co pozwala kierowcy swobodniej manewrować.        

 

   
   

Scootracer

Scootracer

Scootracer