strona główna mapa serwisu

 

Vespa

Vespa Sprint to najbardziej sportowy ze wszystkich skuterów Vespa.
Jej historia rozpoczęła się w połowie lat 60 ubiegłego wieku, kiedy to ten pierwszy sportowy model Vespy dokonał podboju europejskich dróg. Ten niewielki, nowoczesny i zwinny skuter był wprost idealny dla młodzieży. Stał się wyrazem jej dążenia do wolności i idealnie wpasował się w zmiany, które zachodziły wówczas na świecie z niebywałą szybkością.  

 

Nowy model Vespy Sprint jest spadkobiercą tej tradycji i młodzieńczej energii.  Został pomyślany jako ewolucja Vespy Primavera i skierowany jest do młodych ludzi utożsamiających się ze sportowym stylem życia. Vespa Sprint charakteryzuje się niewielkim, lekkim i bezpiecznym nadwoziem wykonanym całkowicie ze stali. Jej młodzieżowy charakter podkreślają prostokątny reflektor oraz 12" koła z aluminiowymi obręczami.

 

Vespa Sprint dostępna jest w dwóch wersjach wyposażenia: Sprint oraz Sprint Sport. Obie wersje posiadać mogą silnik o pojemności 50 i 125cc. 
W 2017 dostępna jest również nowa gama kolorystyczna.

Dla wersji Sprint, do obecnych już w ofercie kolorów czerwony, czarny i biały dołączają pomarańczowy (Arancio) oraz zielony (Verde Met). Wszystkie wersje posiadają czarne siedzisko.

Scootracer

Scootracer

Scootracer